Na hlavní obsah K navigaci

Fleetman Snadnější správa vozového parku

Poznejte aplikaci Fleetman

Fleetman zjednodušuje práci správcům vozového parku a dalším pracovníkům back office. Přináší lepší přehled nad vozovým parkem. Pomůže vám lépe organizovat všechny záznamy a dokumenty v jednom snadno použitelném systému. Váš vozový park bude bezpečnější a efektivnější.

 
 
 

Zbavte se Excelových tabulek

Jeden systém, kde snadno najdete všechny záznamy, dokumenty a data, dokonce i v mobilu.

Nezapomeňte na žádný termín

Notifikace o plánovaných aktivitách a lhůtách, jako jsou servisní prohlídky nebo vypršení smluvních termínů. Najdete je v aplikaci Teams nebo v e-mailu.

Udržujte si přehled

Zobrazení provozních dat a nákladů v grafickém rozhraní, snadné exporty pro reporting a nativní práce v Microsoft aplikacích.

Více o Fleetmanu Funkcionality a uživatelské scénáře:

Ušetřete čas
díky lepší organizaci

Fleetman sjednocuje všechny záznamy a dokumenty o vozovém parku na jednom místě (vozidla, řidiči, smlouvy, kontakty na dodavatele,...). Díky tomu se vám s nimi pracuje snadněji a rychleji.

Méně stresu,
více pohodlí.

Fleetman vás upozorní na plánované události jako servisní prohlídky, vypršení smluvních lhůt, pravidelnou výměnu komponentů apod. Je možné s ním snadno pracovat přímo v Microsoft aplikacích (Outlook, Teams, Word), a také na mobilu.

Lepší přehled,
vyšší efektivita

Fleetman zobrazuje provozní a finanční data o vaší flotile v interaktivním grafickém rozhraní. Přináší vám perfektní přehled a snadný reporting i exporty do Excelu nebo Power BI.

Spokojení zákazníci

Společnosti, které se rozhodly pro chytřejší správu vozidel.

Zaujala vás chytřejší správa vozového parku?

TEST DRIVE